AVRUPA KONUTLARI
ARTAS HOLDİNG
VADİ İSTANBUL
buromalzeme.com
VADİ İSTANBUL

WEB TASARIM REFERANSLARIMIZ

Üçüncü Göz Temizlik

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yoluna devam etmekte olan Üçüncü Göz Temizlik Şirketi, siz değerli müşterilerimize 2011 yılından beri hizmet vermektedir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile Ankara'da önemli bir yere sahip olan firmamız; eğitimli personelleri ile kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Üçüncü Göz Temizlik

ara çizgi

Transay Şirketler Grubu

1989 yılında,personel ve öğrenci taşıma alanında başlayan hizmet anlayışımızı sizinle buluşturmaktan onur duyuyoruz. İşimizi beklentinizin tam karşılığı olarak, güvenilir olma sorumluluğuyla yapıyoruz. Beş bini aşkın araçtan oluşan modern filomuz, deneyimli çalışanlarımız, ölçülebilir kalite standartlarımız iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin tercihleriyle takdir ediliyor.

Transay

Teknik Ahşap Mobilya

Teknik Ahşap Mobilya tüm mekanlara ait mobilya tasarım ve montaj hizmetlerini kaliteli bir şekilde verebilmek için kurulmuştur

Teknik Ahşap Mobilya

ara çizgi

Temur Ayakkabı

1996’da ayakkabı atölyesinde ayakkabıcılığa başlayan TEMUR kardeşler 2000 yılında kurdukları TEMUR SAYA ATÖLYESİ ile büyük firmalarla çalışmaya başladılar. 2010 yılında imalatın temellerini atan TEMUR KARDEŞLER 2013 yılında seri üretime geçerek ismini duyurdu. Malzeme ve işçilikteki kaliteyi direk müşteriye ulaştırmayı amaçlayan TEMUR imalatı 2015’in sonunda perakendeciliğe geçmiştir.

Temur Ayakkabı

Özgür Eğitimsen

2005 yılında Yusuf Tanrıverdi ve bir grup arkadaşı tarafından Öğretmen-Sen adıyla kurulan sendikamız, 2. Olağan Kongrede bir grup delegenin teklifiyle Özgür Eğitim Sen adını almıştır. Kuruluşundan bu güne Yusuf Tanrıverdi başkanlığında ve "Herkes için adalet , herkes için özgürlük" şiarıyla yoluna devam etmektedir.

Özgür Eğitimsen

ara çizgi

Tayfun Özdikmen

Sevgili Tayfunozdikmen.Com Ziyaretçileri, Adli senaryo danışmanlığı, aksiyon sahneler oyuncu koçluğu ve güvenlik danışmanlığı alanlarında, uzun yıllara dayanan uluslararası tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan dolayı sevinç duyarız. Hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilir ve/veya iletişim linkinden bizimle temasa geçebilirsiniz…

Tayfun Özdikmen

Mac Hunting

Mac Hunting has started its business new but the owners and the managers have been hunting for decades for hobby. The most important to start this business is to make the Turkish private hunting tourism sector more professional.

Mac Hunting

ara çizgi

TOP