AVRUPA KONUTLARI
ARTAS HOLDİNG
VADİ İSTANBUL
buromalzeme.com
VADİ İSTANBUL

WEB TASARIM REFERANSLARIMIZ

Limak Holding

1976 yılında Limak İnşaat ile faaliyetine başlayan Limak Şirketler Grubu, sürekli ve dengeli büyüyerek turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı yönetimi ve operasyonları, liman işletmeciliği, gıda ve havacılık sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Limak Holding

ara çizgi

She Nail

Günümüzde sağlık ; Benlik saygısı ve güçlenme olarak yeniden tanımlanmıştır. Bakımlı olmak, benlik saygısının temel dayanağıdır, insanlar bu hizmeti verenler ile bağlarını 1800’lü yıllarda kurmuşlardır ve günümüzde de bu bağ kuvvetlenerek artmaktadır.

Bu bağlamda hizmetlerimizin sürekliliği vardır. Verdiğimiz hizmet insana özgüdür, güler yüzlü anlayışlı sabırlı ve pratik çözümler üretebiliyor olmak çok önemlidir.

She Nail

Kurum Vizyon

Şirketimiz 2008 yılında Ankarada kurulmuş olup,
okul araç gereçleri ve reklam malzemeleri imalatı ve montajını Ankara ve Türkiye geneli çalışmalarını yapan bir şirketiz.
Kurum Vizyon Okul donatımları, sahip olduğu deneyim ve tasarım yeteneklerini kullanabilmek ve bunu müşterilerinin yararına
en uygun koşullarda sunabilmek amacıyla hizmetlerine devam etmektedir.
Şirketimizin günümüze kadar gerçekleştiği çalışmalar arasında devlet daireleri , okullar , özel kurum uygulamaları yer almaktadır.

Kurum Vizyon

ara çizgi

Şerbetçi Beton

1981 yılında Ahmet ŞERBETCİ ismi altında faaliyet gösteren şirketimiz Mehmet ŞERBETCİ, Mustafa ŞERBETCİ ve Salih ŞERBETCİ nin de katılımlarıyla ŞERBETCİ İnş. Mlz. AŞ ismini almıştır. Şirketimiz bu noktadan sonra ticari faaliyetlerini artırmış (inşaat demiri, alçı, kireç ve muhtelif inşaat malzemeleri satışı) ve Ankara’nın inşaat malzemeleri konusundaki talebini geniş bir yelpazede karşılayacak duruma gelmiştir

Şerbetçi Beton

Konteynerci

Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Büyük holdinglerden küçük şirketlere kadar geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır.

Konteynerci

ara çizgi

MQore

MQore Technical Consulting is a professional service provider in Food Industry from Farm to Fork, with a reputation for delivering outstanding results in technical consultancy for Quality Systems and Product Excellence.

Kırmızı Sanat

Atölyemize 4-12 yaş çocukların sanatsal ve kişisel gelişimleri desteklenmekte, sosyalleşmeleri sağlanmaktadır. Bu doğrultuda, Görsel Sanatlar, Plastik Sanatlar, Yabancı Dil çalışmalarının yanı sıra matematiksel zekalarını geliştirmek için Akıl Oyunları çalışmaları yapılmaktadır.

Kırmızı Sanat

ara çizgi

TOP