AVRUPA KONUTLARI
ARTAS HOLDİNG
VADİ İSTANBUL
buromalzeme.com
VADİ İSTANBUL

WEB TASARIM REFERANSLARIMIZ

Keşfi Alem

Seyahat Acentası

Keşfi Alem

ara çizgi

Kemalpasa Marble

Dinamik, öncü ve uluslararası standartlara dayalı bir sistem anlayışını sürekli geliştirmek; ürün kalitesini müşteri beklentilerinin de üzerine çıkarmaya yönelik, özetle kusursuzluğu hedefleyerek çalışmaktır

Kemalpasa Marble

Kaymakçılar

1976 yılında İbrahim KAYMAKÇI tarafından İskitler de 500 metrekare alanda faaliyete geçirilen şirketimiz 1989 yılında Ankara Sincan Dökümcüler Sitesinde 2.000 metrekare alanda döküm ve talaşlı imalata devam etmiştir.

2011 Yılında Ankara BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ Bölgesi’ndeki yeni modern tesisine taşınmıştır. Bu tesisimizin kapalı alanı 4.600 metrekare açık alanı 14.400 metrekaredir. Tam ve Yarı otomatik kalıplama makineleri ile üretime devam etmektedir.

Kaymakçılar

ara çizgi

Kaya Teknik

Son Eklenen Ürünler Tümü/Diğer/Imet sonanten Anten acil stop butonu Acil Stop Butonu atech batarya
Atech Batarya atech-kablosuz-uzaktan-kumanda Atech Kablosuz Uzaktan Kumanda atech şarj cihazı
Atech Sarj Cihazı imet batarya Imet Batarya

Kaya Teknik

Ispartakule

2005 yılında Yusuf Tanrıverdi ve bir grup arkadaşı tarafından Öğretmen-Sen adıyla kurulan sendikamız, 2. Olağan Kongrede bir grup delegenin teklifiyle Özgür Eğitim Sen adını almıştır. Kuruluşundan bu güne Yusuf Tanrıverdi başkanlığında ve "Herkes için adalet , herkes için özgürlük" şiarıyla yoluna devam etmektedir.

Ispartakule

ara çizgi

İrota Vize

Kısa süreli C tipi Schengen vizesi, D tipi Ulusal vize, ve Aile birleşimi gibi konular ile ilgili ağırlıklı olarak makale ve bilgilerin yer aldığı bir depo sitesi olarak kabul ettiğimiz İrota Vize Merkezi’nin asıl amacı, kaliteli içerik oluşturup tüm soru,öneri, istek ve dileklerinize olabildiğince hızlı yanıt vermek adına gayret göstermekte olup Türk vatandaşlarının sorunsuz ve rahat bir seyahat yapmalarına katkıda bulunmaktır.

İrota Vize

İDK İş Güvenliği

İDK İş Güvenliği ekipmanları

İDK İş Güvenliği

ara çizgi

TOP