AVRUPA KONUTLARI
ARTAS HOLDİNG
VADİ İSTANBUL
buromalzeme.com
VADİ İSTANBUL

WEB TASARIM REFERANSLARIMIZ

İdeal Enerji

İdeal enerji, yenilenebilir kaynaklara dayalı enerji üretim tesislerinin ülke ekonomisine kazandırılmasına katkıda bulunmaktadır.

Başta güneş enerjisi, rüzgar enerjisi ve biyokütle  olmak üzere, sürdürülebilir kaynakların kullanıldığı santraller için proje geliştirme, proje yönetim, anahtar teslim kurulum (EPC) ve işletme alanlarında çözümler sunmaktayız.

İdeal Enerji

ara çizgi

HND Mimarlık

Planlama-İç Mimari Planlama

Operasyon Plan
Peyzaj Planlama

HND Mimarlık

Hasır Dekorasyon

Firmamız Aydın’ da Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu’nun bir çok bölgesinde gerek toptan gerekse perakende olarak satış yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hasır Dekorasyonu ile ilgili istenilen ham maddeleri temin ederek hasır kamış sektörüne yenilikler katmış, geniş müşteri kitlesine ve memnuniyetine ulaşan firmamız, siz saygı değer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektörde yoluna devam etmektedir.

Hasır Dekorasyon

ara çizgi

Gayrimenkul Analiz

Gayrimenkul Analiz Hakkında Her Şey

Gayrimenkul Analiz

Gizem Silah

Gizem Silah Moda Blog

Gizem Silah

ara çizgi

Garden Design

Mimari projeleri modern saksı tasarımlarıyla özel hale getirmek için çalışmalarını sürdüren firmamız konusunda birçok uluslararası firmanın Türkiye ve Ortadoğu temsilcisidir.

Ürünlerini uygulanacak yerin renk ve stiline uygun modeller ile bitki tasarımları yapılmış olarak sunan Garden Design; yaşam alanlarını modern saksılar ile renklendirmek adına yüzlerce farklı ürün modelini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Garden Design

Fibro Beton

Bundan çeyrek asır önce, 1987 yılında büyük bir düşle çıktık yola! Mimarlık adlı büyük mesleğe yepyeni ufuklar açacak bir misyonla! Hayal edilen tüm mimari formların gerçeğe dönüştürülmesine olanak sağlamaktı hedefimiz… Binalara ruh katmak, tıpkı insanlar gibi hepsine değişik birer yüz, hafızalardan silinmeyecek belirgin birer sima kazandırmak hedefiyle…

Fibro Beton

ara çizgi

TOP